DÜZCE JANDARMA KOMTANLIĞI UYUŞTURUCU SATICILARINA GEÇİT VERMİYOR

Düzce il J.K.lığı KOM Ş. Müdürlüğünce yapılan istihbari çalışma neticesinde Uyuşturucu madde İmal ve Ticareti suçunu işleyen şahıslar yakalanarak gözaltına alınmış olup ,Düzce C. Başsavcılığınca başlatılan soruşturma dosyası kapsamında Y.Ç.(1984d.lu) hakkında 30.03.2021 tarihinde İTDK kararı alınarak uygulanmaya başlatılmıştır.

10 Nisan 2021
DÜZCE JANDARMA KOMTANLIĞI UYUŞTURUCU SATICILARINA GEÇİT VERMİYOR

  Yapılan fiziki ve teknik takip neticesinde, İstanbul ilinden temin ettiği uyuşturucu maddeyi Düzce ilinde içici konumundaki şahıslara  sattığı tespit edilmiş, KOM Ş. Md.lüğü ve İl Merkez J.K.lığı, Beyköy J.Krk.K.lığı unsurlarınca  08.04.2021 tarihinde saat:09.10'da şüpheli 81 .....plakalı araç ile İstanbul ilinden döndüğü esnada Anadolu otoyolu Beyköy gişelerinde yakalanmıştır.
  Şüphelinin üzerinde ve araçta yapılan aramada toplam (44) gram Metamfetamin ve (1) gram Kubar Esrar ele geçirilerek şüpheli şahıs gözaltına alınmıştır.
  08.04.2021 tarinde saat:11.00'da şüpheli Y.Ç.'ın  evinde yapılan aramada, (1) adet Hassas Terazi ele geçirilmiştir.
   Soruşturma süresince yapılan ara yakalamada (8,7) gram Metamfetamin ele geçirilmiş ve (1) şüpheli hakkında Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak suçundan adli işlem yapılmıştır.
   Gözaltına alınan şüphelinin uyuşturucu madde imal ve ticareti suçundan adli işlemleri devam etmektedir.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.