KUTLAMA ÇİÇEKLERİ SATILARAK 150 ADET RAMAZAN KOLİSİ HAZIRLANDI

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları tarafından Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileler ile şehit ailelerine Yardım kolileri dağıtılacak.

9 Nisan 2021
KUTLAMA ÇİÇEKLERİ SATILARAK 150 ADET RAMAZAN KOLİSİ HAZIRLANDI

  15 Şubat’ta gerçekleştirilen AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi’nde AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı seçilen Fatih Bayrak’a gönderilen onlarca kutlama çiçeği kentteki iş insanlarına satılarak elde edilen gelirle 150 adet Ramazan kolisi hazırlandı. 

  “İŞ İNSANLARI ÇİÇEKLERİ SATIN ALARAK DESTEK OLDU”

  ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ Hadis-i Şerif’ini ilke edinerek söz konusu kampanyayı oluşturduklarını kaydeden AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak, “15 Şubat’taki kongremizin ardından sağ olsun dostlarımız onlarca kutlama çiçeği gönderdi. AK Gençlik olarak biz de çiçekleri iş insanlarına satarak elde edilen gelirle yardıma muhtaç ailelere destek olmak istedik. Hayırsever iş insanlarımız çiçekleri satın alarak hatrı sayılır bir destekte bulundu. İl Gençlik Kolları yönetimimizin de katkıları sonrası toplamda 150 adet Ramazan kolisi hazırladık. Ramazan ayı öncesi ve içerisinde ihtiyaç sahibi ailelere ile şehit ailelerine yardım kolilerimizi dağıtacağız. AK Gençlik olarak kampanyamıza destek olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.