AKŞENER’E PARTİLİLERDEN ÇAĞRI

MERAL AKŞENER PAZARTESİ GÜNÜ GENEL KURUL İÇİN GENEL MERKEZDE OLACAĞINI SÖYLEDİ

29 Temmuz 2018

  İYİ Parti genel başkan yardımcıları Ümit Özdağ ve Koray Aydın'ın da aralarında olduğu parti yetkilileri ve çeşitli illerden gelen partililer, daha önce partisinin olağanüstü kurultayında aday olmayacağını söyleyen Akşener'in Beylerbeyi'ndeki evinin önünde toplandı.

  Akşener ile evinde bir süre görüşen Koray Aydın, görüşmenin ardından dışarıda bekleyen partililere hitaben yaptığı konuşmada, "Sayın Meral Akşener, Allah kısmet ederse, genel merkezde pazartesi günü saat 15.00'te görevinin başında olacak. Meral Akşener'i bekliyoruz" dedi.

  Partililerin sevgi gösterisi ve çağrıları üzerine Akşener de kısa süre sonra dışarı çıktı. Meral Akşener, yaptığı konuşmada, partililere evlerine dönmeleri çağrısında bulunarak, "Pazartesi günü saat 15.00'te başkanlık divanını yapmak üzere genel merkezimizde olacağım. Hepinize teşekkür ediyorum. Allah'a emanet olun." diye konuştu.

  Partililer, konuşmasının ardından Akşener'in evinin önünden ayrıldı.

  Bu arada, Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın konuşması sırasında dilinin sürçerek "Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener" yerine "Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli" demesine, partililer tepki gösterdi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.