BOLU’DA MERAK EDİLEN AK PARTİ TOPLANTISI

1’NCİ BÖLGE İL BAŞKANLARI, TEŞKİLAT BAŞKANI MUSTAFA ATAŞ BAŞKANLIĞINDA BOLU’DA TOPLANDI TEŞKİLAT BAŞKANI VE YARDIMCISI, 15 İL BAŞKANI VE 3 BÖLGE KOORDİNATÖRÜ TOPLANTIYA KATILDI AK PARTİ BOLU İL BAŞKANI NURETTİN DOĞANAY, SER VERİP SIR VERMEDİ BÖLGE KOORDİNATÖRÜ M.ALİ OKUR: BAYRAMDAN SONRA KONGRE SÜREÇLERİ BAŞLAYACAK BOLU MİLLETVEKİLİ FEHMİ KÜPÇÜ: RAMAZAN AYI İÇERİSİNDE BELDE BAŞKANLARINI ATAYACAĞIZ

13 Haziran 2017

  Bolu’da önceki akşam merak uyandıran bir toplantı gerçekleştirildi. 13 ilden oluşan AK Parti teşkilatının 1’nci bölge il başkanları, İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın ev sahipliğinde Bolu’da toplandı.

  Basına kapalı gerçekleşen toplantıya AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Başkan Yardımcısı Harun Kabaca, Zonguldak ve Samsun il başkanları ile aralarında AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün de bulunduğu 3 bölge koordinatörü katıldı.

  AK Parti’de Ramazan ayından sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapacağı il başkanları toplantısı ve başlaması beklenen kongre süreçleri öncesinde yapılan bu toplantı, akıllara soru işaretleri getirse de toplantı, “aile içi bir iftar programı” şeklinde açıklandı.

  Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, toplantıyla ilgili ser verip sır vermedi.

  'Aile içi toplantı' değerlendirmesi yapan Doğanay şu açıklamayı yaptı;

  “Birinci bölge il başkanları toplantısını gerçekleştiriyoruz. Toplamda 13 il başkanımız, 1’nci bölge dışında Zonguldak ve Samsun il başkanlarımız da iştirak ettiler. Burada bir toplantı ve aynı zamanda bir iftar vesilesiyle buradayız. Tabi toplantıyı önemli kılan konulardan bir tanesi de çok kıymetli teşkilat başkanımız sayın Mustafa Ataş beyefendinin olması, aynı zamanda teşkilat başkanı yardımcımız sayın Harun Karaca’nın olması ve ayrıca 3 bölge koordinatörümüzün de aynı anda burada olması. Bolu için özel bir gün. En azından teşkilatlarımız için çok özel bir gün olduğunu düşünüyoruz. Bu manada gelen tüm il başkanlarımıza, genel başkan yardımcılarımıza hassaten teşekkür etmek istediğimi ifade etmek istiyorum. Bolu’ya önem veriyorlar, Bolu’yu seviyorlar. Bolu insanlarıyla, yapısıyla, coğrafyasıyla, doğal güzellikleriyle çok özel bir şehir. Biz de bu güzellikleri bir Bolulu olarak, bölgedeki başkanlarımızı burada toplayarak ‘Bakın Bolu böyle bir şehir, Bolu’yu siz de tanıyın şeklinde bir nebze de tanıtım adına yapılmış bir durum olarak değerlendirebiliriz ama aile içi bir toplantıdır burada düzenlenen, bunu özellikle belirtmek istiyorum.”   

  Özel bir gündem maddesiyle toplanmadıklarını vurgulayan Marmara Bölge Koordinatörü Kocaeli eski Milletvekili Mehmet Ali Okur, bayramdan sopnra kongre süreçlerinin başlayacağını açıkladı.

  Kongre takviminin başlayacağı bir sürece girildiğine dikkat çeken AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, teşkilatlar için startın verildiğini belirterek ilk olarak belde kongrelerinin başlayacağını kaydetti.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.