ERCOŞKUN İLÇELERDE ANLATTI

AK Parti Bolu Milletvekili Ercoşkun Göynük ve Taşkesti’de

19 Şubat 2017

  Ak Parti Bolu Milletvekili Ercoşkun, referandumla halka sunulan sistemin, ülke geleceği için bir ihtiyaç olduğunu söyledi.

   

  Milletvekili Ercoşkun, hafta sonu gittiği Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti beldesinde, AK Parti Belde Başkanı Yusuf Mintaş, Belediye Başkanı Saim Çevik, İl Genel Meclisi Üyeleri Ahmet Uzun ve Vedat Özkan'la bir araya gelip muhtarlarla buluştu.

   

  Milletvekili Ercoşkun, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer'la birlikte gittiği Göynük ilçesinde ise, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demiröz, Belediye Başkanı Kemal Kazan, İl Genel Meclisi Üyeleri Mümtaz Altınbaş, Mustafa Bayraktar ve partililerle bir araya geldi. Ercoşkun, daha sonra ilçe teşkilatının düzenlediği organizasyonlarda, Dereiçi bölgesi Ekinciler, Gökçesaray, Hacımahmut, Kaşıkçışeyhler, Mustaflar ve Kılavuzlar köylerini ziyaret etti ve vatandaşlarla bir araya geldi.

  Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarının devamında, Anayasa değişikliğinin beraberinde getireceği Cumhurbaşkanlığı Sistemi'nin siyasi hayata ve demokrasiye sağlayacağı kazanımları anlattı. Ercoşkun

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.