HALUK KOÇ DÜZCE'DE

Haluk Koç: Dolar Boz Seni Bedava Tıraş Edeyim İle Ekonomi Düzelmez

8 Aralık 2016

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Parti Meclis Üyesi Canan Kaftancıoğlu, Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, İzmir Milletvekili Murat Bakan, Çorum Milletvekili Tufan Köse ile birlikte Düzce’ye geldi.
  Parti binasında bir açıklama yapan Haluk Koç, Türkiye’nin sıkıntılı bir dönemden geçtiğini belirten Koç, Düzce'nin sorunlarını parlamentoda anlatabilmek için Düzce'ye geldiğini söyledi.

  “Türkiye sıkıntılı bir iklimden geçiyor. Türkiye’de bugün nefes almanın bile zorlaştığı bir dönemden geçtiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.Bu dönemde biz herkesle düşüncelerimizi paylaşmak onların düşüncelerini almak ve Düzce’nin temel sorunlarıyla ilgili bizim parlamentoda yapabileceğimiz çalışmalara zemin oluşturabilmek adına Düzce’ye geldik” dedi.
  Ekonominin berberin dolar bozması ile düzelmeyeceğini işaret eden Koç, dolar bozma kampanyasını da eleştirdi.

  “Türkiye eğitimde sınıfta kalmış durumda, çocuğunun bugün eğitiminden bir tane mutlu olan bir veli gösterin. Herkes tedirgin. Paran varsa sorun yok. Paran yoksa devletin size sunması gereken eğitim hizmeti şu anda bitmiş durumda. Dünya sıralamalarında Meksika’dan sonra biz geliyoruz. Ekonomi aynı şekilde. Türkiye üretemez duruma düştü. Şu kadar Dolar boz seni bedava tıraş edeyimle ekonomi düzelmez.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.