KENTİN HER BÖLGESİNDE KARLA MÜCADELE SEFERBERLİĞİ

Düzce’de kar yağışının başlamasıyla birlikte teyakkuzda bekleyen Düzce Belediyesi ekipleri harekete geçti. Ekipler, ana arterler başta olmak üzere kentin her bölgesinde kar ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

17 Şubat 2021
KENTİN HER BÖLGESİNDE KARLA MÜCADELE SEFERBERLİĞİ

  Düzce Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent merkezi başta olmak üzere yağışların etkili olduğu Bahçeşehir ve Konuralp bölgesinde karla mücadele çalışmalarını hızlandırdı.
  Vatandaşların mağdur olmaması amacıyla kar yağışı ile birlikte tuzlama ve temizleme işlemine başlayan ekipler, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaması için gece boyunca çalışmalarına devam etti.  
  EKİPLER SAHADA HAZIR BULUNUYOR
  Belirli aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle ekipler, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte de ana caddeler, otobüs durakları, meydanlar ve kaldırımların temizlenmesini sağlayarak oluşabilecek olumsuzlukları en aza indirebilmek için çalışmalarını sürdürüyor. 
  Öte yandan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de kar kütlelerinin ağaç dallarına zarar vermemesi için temizlik çalışması gerçekleştiriyor. Veteriner İşleri Müdürlüğü ise hava şartlarından dolayı yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için şehrin muhtelif yerlerine mama bırakarak beslenmelerini sağlıyor. 

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.