BAŞKAN ÖZLÜ AKPINAR VE AĞA MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Akpınar ve Ağa mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Özlü kendisine Gösterilen yoğun ilgiye teşekkür etti.

11 Aralık 2019
BAŞKAN ÖZLÜ AKPINAR VE AĞA MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

  Mahalle ziyaretlerinde ilk turun sonuna yaklaşırken Akpınar ve Ağa mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, açıklamalarına her mahallede olduğu gibi yenilenen belediye kadrolarını tanıtarak başladı. İlk olarak Akpınar sakinleri ile bir araya gelen Başkan Özlü mahallelerin talep ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda hem birim müdürlerinin hem de başkan yardımcılarının tam yetkili olduğunu belirterek “artık seçim yok, burada yalnızca sizin bizden beklentinizi karşılamak için varız. Yenilenen kadromuzlar mahallelerimize gidip kendimiz görmek istedik, sizin bize ne kadar kolay ulaşabileceğinizi göstermek istedik. Biz bir takımız birlikte çalışıyoruz, sizlere hizmet edeceğiz. Bizim performans kriterimiz sizlerin memnuniyetidir. Sizler memnunsanız, biz başarılıyız. Eğer siz mutlu değilseniz, biz Düzce’ye Uzay istasyonu da kursak başarısızız demektir” dedi.

   Daha sonra Ağa Mahallesi sakinlerini ziyaret eden Başkan Dr. Faruk Özlü buradaki toplantıya ilgi gösteren yoğun kalabalığa teşekkür ederek “mahalle muhtarımız ve vatandaşlar bir araya gelerek mahallenin eksiklerini bir dosya haline bana sundu. Hep birlikte okuduk ve değerlendirdik. Talep edilen her konuyu vatandaşlarımızın huzurunda ilgili başkan yardımcım ve birim müdürümüze söyledim. Çalışmaları yakından takip edeceğim. Bir sonraki mahalle ziyaretleri turumuzda bugüne kadar ziyaret ettiğim mahallelerde talep edilen her şey karşılanmış olacak inşallah” şeklinde konuştu.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.