SİYASETİ, REKABETİ BİR KENARA BIRAKTILAR, TEK YÜREK OLDULAR

Barış Pınarı Operasyonunun başlaması ile birlikte ülkede top yekün birliktelik sağlanırken, geçtiğimiz akşam Bolu’da yapılan Barış Pınarı Operasyonuna destek yürüyüşünde siyaset üstü bir ortam sergilendi..

16 Ekim 2019

  Bolu Belediyesinin önderliğinde tüm sivil toplum örgütlerinin ve Bolu halkının katılımı ile yapılan yürüyüş renkli görüntülere sahne oldu. Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP İl Başkanı Kazım Karsu, MHP İl başkanı Cihan Başaran, İyi Parti Başkan vekili Burhan Aktaş, Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Veysel Çetinkaya ve Vatan partisi İl Başkanı Ali Mert Turgut yürüyüş sonrası yapılan konuşmalarda samimi görüntüler verdiler.

  Yürüyüş sonunda ilk konuşmayı yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan konuşmasının ardından “AK parti İl başkanımız, MHP İl başkanımız neredeler acaba? diyerek diğer siyasilerin konuşma yapmasını isterken, sahneye gelen Doğanay için “Evet ben izninizle AK parti İl Başkanımız Nurettin Doğanay’a mikrofonu veriyorum. Sağol başkanım” dedi.  Doğanay ise başkan Özcan’ın elini sıkarken, İkilinin birlikte verdikleri asker selamı ise büyük alkış aldı.

  Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ise konuşmasının başında “Öncelikle Bolu Belediye başkanıma sayın Tanju Özcan’a yapmış olduğu bu organizasyondan dolayı sizlerin huzurunda teşekkür ettiğimi özellikle ve özellikle belirtmek istiyorum” diyerek başkan Özcan’ın ardından sıcak mesajları veren diğer isim oldu. Doğanay konuşmasının ardından önce Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, daha sonra MHP İl başkanı Cihan Başaran ve CHP İl başkanı Kazım Karsu ile tokalaşarak birbirlerine teşekkür ettiler.

  Siyasetin ve rekabetin bir kenara bırakıldığı bu günlerde Bolu’nun önde gelen isimlerinin bu anlamlı yürüyüşte gösterdikleri birliktelik ve özel sözleri tüm kesimlerce alkış aldı.          

  3 yorum yapılmış

  • Ümmühan Yıldız16 Ekim 2019 • 21:42

   Bravo. Birlik olmak ne güzel. BOLUYA yakisan bir durum
  • Sefer çakır17 Ekim 2019 • 00:20

   Sayın boyu B B Tanju bey bu yürüşü düzenledığın için teşekkür ederim VATAN İçinbirlik beraberli olmak bir şereftir
  • İsmet gül17 Ekim 2019 • 12:06

   Bolu için Devamlı böyle olun.tutkun olun birbirlerinize çok önemlı el birlıgı tutkunluk olunca hiç kimşe birşey yapamaz Bolumuz el birlıkde ilerler. Ben Bolu halkı olarak çok sevındım ve Başarılar dilerim sizlere.Allah hükümetimizı aşkerlerımız korusun kalpı temiz güzel insanlarımız yolunuz açık olsun.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.