EKİPLER BİR ANDA ÖNLERİNE ÇIKIVERDİ…

ALKOLLÜ VE EHLİYETSİZLERE YAKLAŞIK 30 BİN TL CEZA

17 Temmuz 2019

  Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri gece farklı noktalarda yaptıkları uygulamalarda 45 araç ve sürücüsünü kontrol etti. Denetimlerde 10 adet araç sürücüsüne alkollü araç kullanmaktan, 7 araç sürücüsüne ehliyetsiz araç kullanmaktan, 2 araç sürücüsüne sigortasız araç kullanmaktan, 2 araç sürücüsüne muayenesiz araç kullanmaktan ve diğer muhtelif maddelerden toplamda 29 bin 367 TL ceza kesildi.

  HABER: ARZU SARI

  Bolu’da trafik ekiplerinin ani denetimleri sürüyor. Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri gece saatlerinde 3 ayrı noktada uygulama yaptı.

  Yapılan uygulamalarda toplam da 45 araç ve sürücüsü kontrol edildi. Denetimde 10 adet araç sürücüsüne alkollü araç kullanmaktan, 7 araç sürücüsüne ehliyetsiz araç kullanmaktan, 2 araç sürücüsüne sigortasız araç kullanmaktan, 2 araç sürücüsüne muayenesiz araç kullanmaktan ve diğer muhtelif maddelerden toplamda 29 bin 367 TL ceza kesildi. Denetimde 3 adet araç da otoparka gönderildi.

  GÜN İÇİNDE DE DENETİMLER SÜRÜYOR…

  Ekiplerin denetimleri gün boyu devam ediyor. Gün içerisinde de çeşitli kavşak ve yollara konuşlanan trafik ekipleri emniyet kemeri cep telefonu ve dönel kavşak uygulamasında 35 adet araç ve sürücüsünü kontrol ederek 10 araca emniyet kemeri takmamaktan, 2 adet araç sürücüsüne cep telefonu ile konuşmaktan, 2 adet araç sürücüsüne ön cam filmi takmaktan ve diğer muhtelif maddelerden toplamda 2 bin 457 TL idari para cezası kesti.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.