2 SAATTE YAKLAŞIK 8 BİN TL CEZA KESİLDİ

TRAFİKÇİLER GÖZ AÇTIRMADI…

9 Temmuz 2019

  Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Şehiriçi Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri konuşlandıkları D-100 Karayolu SGK  kavşağı üzerinde kamera kayıtlı ihbarlı kırmızı ışık ihlali, ters yön ve emniyet kemeri denetiminde 45 sürücü ve araca toplam 7 bin 61 TL cezai işlem uyguladı.

  HABER: ARZU SARI

  Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Şehiriçi Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri konuşlandıkları D-100 Karayolu SGK  kavşağı üzerinde kırmızı ışık ihlali ve emniyet kemeri kontrolü yaptı. Ekipler ayrıca Sanayi ve kavşak arasında bulunan ancak kavşak çıkışı ters yön olan Şair Şinasi Sokak’ta da pusu kurarak D-100’e ters yönden çıkan sürücülere ceza yağdırdı.

  CEZA YİYENLER POLİSE ZOR ANLAR YAŞATTI

  Ekipler bir yandan kural ihlalinde bulunan sürücülere ceza keserken bir yandan da itirazları dinleyerek sinirlenen vatandaşı sakinleştirmeye çalıştı. Vatandaşın itirazlarına kamera görüntüleriyle cevap veren ekipler, haksız yere kendilerine ceza kesildiği iddiasında bulunan vatandaşları görüntülerle ikna etmeye çalıştı..

  7 BİN 61 TL CEZA KESİLDİ

  Ekipler D-100 Karayolunda yaptıkları 2 saatlik kamera kayıtlı ihbarlı kırmızı ışık ve ters şerit uygulamasında 45 araç sürücüsünü kontrol etti. Bu kontrol sonucunda 17 araç sürücüsüne kırmızı ışık ihlalinden 3 bin 995 tl, 12 araç sürücüsüne ters şeride girmekten bin 296 tl, 2 araç sürücüsüne muayenesiz araç kullanmaktan 470 tl, 2 araç sürücüsüne modifiye araç kullanmaktan 216 tl, 1 araç sürücüsüne takograf eksikliğinden 976 tl, 1 araç sürücüsüne sigortasız araç kullanmaktan 108 tl olmak üzere toplamda 7 bin 61 tl cezai işlem uyguladı.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.