KARABÜK'TE NEŞELİ RAMAZAN GECELERİ

KARABÜK BELEDİYESİ RAMAZAN EĞLENCELERİNİ VATANDAŞIN AYAĞINA GETİRİYOR

15 Mayıs 2019

  Karabük Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayı dolayısı ile bir ay boyunca düzenlenen programlar her akşam farklı bir mahallede vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

  Ergenekon Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde ki programa çocuklar başta olmak üzere mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Ramazan etkinliklerini vatandaşların ayağına getiren Karabük Belediyesi sunduğu hizmetlerle Ramazan ayının daha huzurlu, güvenli ve mutlu geçmesine önemli katkılarda bulunuyor.

  Ramazan etkinliklerinin kendi mahallelerinde düzenlenmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifaden eden mahalle sakinleri, "burada çocuklarımızla birlikte çok güzel bir gece geçirdik. Karabük Belediyemize, çocuklarımıza böylesine güzel bir eğlenceyi sundukları için teşekkür ediyoruz" dediler.

  Programda sınırsız ikramlarda bulunulurken, minikler her zamanki gibi kendileri için düzenlenen yarışmalarda kıyasıya yarıştı. Ramazan etkinliğine Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesginci, Ergenekon Mahalle Muhtarı Sebahattin Çorbacı ve 7’den 70’e çok sayıda mahalle sakini katıldı.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.