FEDERASYON BAŞKANI MİLLİ SPORCULARI ZİYARET ETTİ

MİLLİ BOKSÖRLER ŞAMPİYONALARA KASTAMONU'DA HAZIRLANIYOR

13 Mayıs 2019

  Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Kastamonu'da hazırlıklarını sürdüren Erkek Milli Boks Takımı ve Yıldız Erkek Boks Milli Takımı'nı ziyaret etti.

  Türkiye Boks Federasyonu Kastamonu Kadıdağı Kamp Merkezinde Yıldız Erkek Boks Milli Takımı 22 Mayıs-2 Haziran tarihlerinde Romanya'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na, Erkek Milli Boks Takımı ise Belarus'un başkenti Minsk'te 21-30 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Oyunları'na hazırlanıyor.

  Başkan Gözgeç, kamp merkezi'nde antrenmanlarını sürdüren milli sporcuları ziyaret ederek çalışmaları izledi.

  Hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiğini anlatan Gözgeç, "Sporcularımızın durumunu yakından görmek için buraya geldim. Sparring yaptılar. Bulgarlarla ikili kamp yapıyoruz. Onları izledim. Onlar üzerinde bir kanaat sahibi oldum. Aynı zamanda Yıldızlar Avrupa Şampiyonası var. Yıldız takımı da burada kampta. Onları da ziyaret etmiş oldum" dedi.

  Çekya'da düzenlenecek turnuvaya da katılacaklarını aktaran Gözgeç, şunları kaydetti: "Haziran ayında Belarus'ta Avrupa Oyunları var. Onun hazırlık çalışmaları da devam ediyor. Kısa vadede Avrupa Oyunları var, daha sonra bu sene kıta elemeleri ve dünya şampiyonası, aynı zamanda olimpik kota alma müsabakaları da var. Onun için böyle sıkı ve disiplinli bir şekilde imkanlar doğrultusunda çalışmalara devam ediyoruz." Yıldız Erkek Boks Milli Takımı Başantrenörü Turgut Dereköylü ise ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek Gözgeç'e madalya sözü verdi.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.