BOLU'DA ÜÇ KIZI DARP EDEN ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

ESKİ KIZ ARKADAŞINI VE EVDE BULUNAN KIZ ÖĞRENCİLERİ DÖVMÜŞTÜ

12 Mayıs 2019

  Bolu'da üniversite öğrencisi kız arkadaşı E.Ö.'nün Tabaklar Mahallesi Albay Sokak'taki evine giderek, hem kız arkadaşını hem de evde bulunan 2 kişiyi daha darp eden M.M.S. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

  Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Bolu Adliyesine çıkartılan şüpheli, savcılık sorgusunun ardından çıkartıldığı nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'nce "silahla basit yaralama" ile "cebir tehdit ve hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Saldırgan gencin savcılıktaki ifadesinde her şeyin bir anda geliştiğini belirterek, neden böyle bir davranış sergilediğini bilmediğini söylediği öğrenildi.

  Olayın gerçekleştiği eve kedisini almak için gittiğini söyleyen M.M.S.'nin şu şekilde savunma yaptığı öğrenildi:

  "Bu evi ben kiralamıştım. Ancak Diyarbakır'da okul kazanınca 2018 yılı Ekim ayında bu evden ayrıldım. Bu evde ise kız arkadaşım E.Ö. kalmaya başladı. Eve girdikten sonra evdeki kişiler ve Esra bağırmaya başlayınca panikledim ve evi içeriden kilitledim. İçeride E.Ö.'nün saçından çektim ve kendisine birkaç kez tekme ile vurdum. Daha sonra kendime geldim. Esra'yı tutarak bir sandalyeye oturttum. O sırada kapıyı açmak istedim ancak kapının üst kilidi açılmadı. Daha sonra polisler geldi. Polislere içeriden kapının açılmadığını söyledim. Ardından polisler kapıyı kırarak içeri girdiler. Çok pişmanım, böyle bir olayı nasıl yaptığıma halen inanamıyorum. Serbest bırakılmayı talep ediyorum."

  M.M.S, üniversite öğrencisi kız arkadaşı E.Ö'nün, Tabaklar Mahallesi Albay Sokak'taki evine giderek, tartışmaya başlamış, daha sonra evde bulunan E.Ö ile iki kız arkadaşını darbetmişti.Evden kaçmayı başaran E.Ö'nün iki arkadaşının, durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine eve giden ekipler, kapıyı kırarak içeri girmiş ve M.M.S.'yi gözaltına almıştı.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.