BAŞKAN ÖZCAN GAZETECİ ADAYLARINA KONUŞTU

ÖZCAN'DAN ÖĞRENCİLERE LİYAKAT VURGUSU

8 Mayıs 2019
BAŞKAN ÖZCAN GAZETECİ ADAYLARINA KONUŞTU

  Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim bölümü öğrencileri Rabia Melis Kaya ve Furkan Karakuzu, 'Haber toplama ve yazma teknikleri' dersi kapsamında ödev için Bolu Belediye Başkanı CHP'li Tanju Özcan'la röportaj yaptı. Başkan Özcan, genç gazeteci adaylarına meslek yaşamlarında liyakat vurgusu yaptı.

  "GENÇLER BİZİM ÖNÜMÜZÜ AÇACAK"

  Başkan Özcan, gençlerden akıllarındaki farklı projeleri aktarmalarını isteyerek, "Siz öğrencilerin tüm projelerinde gereken desteği sağlamak için elimden geleni yapacağım. Gençler bizim önümüzü açacak. Gençler bizim geleceğimiz." diye konuştu.

  "SİYASETİ KENDİME ÇIKAR SAĞLAMA ARACI OLARAK GÖRMÜYORUM"

  Genç gazeteci adaylarına başarı hedeflerini açıklayan Özcan, "Hangi siyasi kimlikte olursa olsun, ayrım yapmadan genç ve tecrübeli kişileri harmanlayıp başarıyı hedefleyin. Ben siyaseti seviyorum. İnsanların yüreklerine dokunmayı seviyorum. Üretmeyi seviyorum. Hem genç hem başarılı kadroları harmanlayıp başarı hedefliyoruz. Kimsenin siyasi görüşü hiç önemli değil. Ben Bolu'nun menfaatlerini gözetmek için buradayım. Bolu'nun menfaatlerini gözetmek için buradayım. Siyaseti kendime çıkar sağlama aracı olarak görmüyorum" dedi.

  Özcan, kendileriyle röportaj yapan öğrencilere teşekkür ederek meslek yaşamlarında liyakat vurgusu yaptı. Özcan, öğrencilere eğitim ve mezuniyetlerinin ardından başlayacakları gazetecilik hayatında başarılar diledi.

  1 yorum yapılmış

  • Zuhal 8 Mayıs 2019 • 21:03

   Tebrik ediyorum. Mesleğe harika bir başlangıç yaptınız. Devamını diliyorum.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.