KARABÜK'TE RAMAZAN BİR BAŞKA...

HER AKŞAM BAŞKA MAHALLEDE RAMAZAN COŞKUSU YAŞANIYOR...

8 Mayıs 2019

  Karabük Belediyesi’nin hazırlamış olduğu Ramazan programları ile her mahallede Ramazan coşkusu yaşanıyor...

  Karabük Belediyesi Ramazan'a hazırladığı dopdolu programlarla girdi. Miniklerin doyasıya eğlendiği, zaman zaman büyüklerin de eğlencelerde miniklere eşlik ettiği Ramazan etkinlikleri her mahallede ayrı yaşanıyor. Ramazan Şenliği Namık Kemal Mahallesi’nin ardından bu kez Öğlebeli Mahallesi’nde mahalle sakinlerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

  Ramazan etkinliğine Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesginci, Öğlebeli Mahalle Muhtarı Mustafa Akyürek ve çok sayıda mahalle sakini katıldı. Ramazan ayının ruhuna uygun etkinlikler planladıklarını dile getiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Ramazan kültürünü çocuklarımıza tanıtmak için çocuk etkinlikleri organize ederek mahallelerimize taşıyoruz. Çocukların coşkusu bizleri de mutlu ediyor. Onlar her şeyin en iyisine, en güzeline layık” dedi.

  Ücretsiz ikramların olduğu etkinlik, çocuklara yönelik oyun ve yarışmalar ile geç saatlere kadar devam etti.
  Ramazan etkinliği bu akşam ise saat 21:00' de Bayır Mahalle Sosyal Yaşam Merkezi önünde devam edecek. Tüm halkın  davetli olduğu Ramazan şenliğine katılmak isteyenlerin ayrıntılı bilgileri www.karabuk.bel.tr adresinden öğrenmeleri istendi. 

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.