NATURA-IN TÖRENLE AÇILDI

DOĞA VE AV SPORU DÜŞKÜNLERİNİN YENİ MEKANI

27 Nisan 2019

  Kamp yapmayı, ava çıkmayı, doğa sporlarıyla ilgilenmeyi sevenlerin aradıkları tüm malzemeleri bulabileceği en kapsamlı mağaza Bolu’da hizmete girdi. Kalıcı Konutlar Yolu üzerinde faaliyete başlayan Natura-In görkemli bir törenle açıldı.

  Doğasıyla ünlü Bolu’da; doğa sporlarıyla uğraşanlar, kamp yapmayı, ava çıkmayı sevenler aradıkları tüm malzemeleri bulabilecekleri en kapsamlı mağazaya kavuştu. Kalıcı Konutlar Yolu üzerinde görkemli bir açılış töreniyle hizmete giren Natura-In adlı mağazada kamp malzemeleri, outdoor giyim, kara avcılığı malzemeleri, balık avcılığı malzemeleri ve doğa sporlarına ilişkin ihtiyaç duyulan tüm malzemeler bulunuyor.

  Mağazanın açılış törenine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve AK Parti Bolu İl Eski Başkanı Ömer Sayın ile çok sayıda iş insanı ve davetliler katıldı. Törende konuşan Sayın, mağaza sahibi Oğuz Karababa ve eşi Hatice Karababa’yı kutlayarak başarı ve bol kazanç diledi. Kendisinin de bir Yeniçağa’lı olarak göl ve balık avı düşkünü biri olduğunu söyleyen Sayın, mağazanın zengin çeşitleri içerisinde yer alan malzemelerin kaliteli oluşuna dikkat çekerek av düşkünlerinin mağazada aradıkları tüm ihtiyaçları bulabileceklerini kaydetti.

  Törende konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Bolu Belediye Başkanı olduğu günden bu yana pek çok açılışa katıldığını söyleyerek Bolu’da bu tür iş yerlerinin açılmasının gelişimi hızlandıracağını ifade etti. Mağazanın konumu itibarıyla İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitesi’ne giden Kalıcı Konutlar Yolu’nun gelişmekte olan bir cadde olduğunu söyleyen Özcan, bu mağazanın Bolu’da bu alanda en kapsamlı mağaza olduğunu belirtti.

  Mağazanın daha sonra dualar eşliğinde açılışı yapıldı. Mağazayı gezen davetliler Natura-‘In işletmecileri Hatice ve Oğuz Karababa’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.