ARDIHAN MAĞAZASI TÖRENLE AÇILDI

D-100 KARAYOLU KENARINA AÇILAN MAĞAZA ÜRÜN ZENGİNLİĞİYLE GÖZ DOLDURDU

26 Nisan 2019

  Bolu'da uzun yıllardır beyaz eşya ve mobilya alanında hizmet veren Ardıhan Mağazalarının yeni şubesi görkemli bir törenle açıldı. Açılış siyaset ve iş dünyasının temsilcilerini bir araya getirirken dev mağaza ürün zenginliğiyle göz doldurdu. Bolu'nun tanınmış iş insanlarından Ahmet Ardıhan'ın sahibi olduğu Ardıhan mağazalarının en büyüğü Borazanlar Mahallesi D-100 Caddesi üzerinde hizmete girdi. Bolu'da uzun yıllardır beyaz eşya ve mobilya sektöründe hizmet veren Ardıhan Mağazaları'nın yeni şubesinin açılış töreni siyaset ve iş dünyasını buluşturdu. Açılışa, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

  Açılış töreninde konuşan Ardıhan Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ardıhan, "hayalim olan tüm mağazaları yan yana görmek bugüne nasip oldu" dedi.

  Törende Başkan Özcan'ın işyerinin sahibine yönelik söylediği "Doğru yerde dükkan açmışsınız" şeklindeki sözleri gülüşmelere neden oldu.

  Okunan duaların ardından protokol üyeleri ve iş adamları tarafından kurdele kesildi. Davetliler açılış sonrası mağazayı gezdiler. İçerisinde yüzlerce ürünün yer aldığı mağaza ürün zenginliğiyle göz doldurdu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.