GELENEK DEVAM EDİYOR…

BOLU BELEDİYESİ 5 BİN KİŞİLİK KANDİL PİLAVI DAĞITTI

19 Nisan 2019

  Son 15 yıldır Bolu Belediyesi tarafından gelenek haline gelen kandil pilavı dağıtımı, Tanju Özcan döneminde de sürüyor. Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Berat Kandili dolayısıyla Belediye Meydanı’nda 5 bin kişilik kandil pilavı dağıtıldı.

  Bolu Belediyesi’nin son 15 yıldır AK Partili Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından Belediye Meydanı’nda özel günlerde dağıttığı pilav, aşure, tatlı ikramı geleneği devam edeceğe benziyor. Berat Kandili dolayısıyla Belediye Meydanı’nda yine binlerce kişiye bu kez Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından kandil pilavı dağıtıldı. Demokrasi Meydanı’nda kurulan stantta vatandaşlara kandil pilavı ikram eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu halkının Berat Kandili’ni kutladı.

  Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Berat Kandili dolayısıyla hazırlanan 5 bin kişilik pilav, Cuma namazı sonrası Demokrasi Meydanı’nda kurulan stantta Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından vatandaşlara ikram edildi. Özcan; “Ben tüm vatandaşlarımızın Berat Kandili’ni kutluyorum. Kandilleri mübarek olsun. İnşallah mutlu, huzurlu bir Ramazan geçiririz. Biz, Ramazan ayının Bolu’da canlı bir şekilde yaşanması için de Bolu Belediyesi olarak elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Ben şimdiden yaklaşan Ramazan ayımızı ve akabinde gelecek Ramazan Bayramı’nı da kutluyorum” dedi.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.