BAŞKAN ÖZCAN'DAN EN ANLAMLI TALİMAT

BAŞKAN TANJU ÖZCAN ÇİÇEKLERİ SATARAK GELİRİNİ ENGELLİLERE VERECEK

11 Nisan 2019

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisine tebrik amaçlı gönderilen tüm çiçeklerin satışa çıkartılması ve elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi engellilere akülü sandalye alınması talimatı verdi.

  31 Mart 2019’da yapılan yerel seçimlerde Bolu Belediye Başkanı seçilen Tanju Özcan’a, göreve başlamasının ardından çok sayıda tebrik çiçeği gönderildi.  Belediye Başkanı Özcan bunun üzerine örnek bir karara imza atarak, yüzlerce çiçeğin satılmasını, elde edilecek gelirle de Bolu’da yaşayan ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlar için akülü sandalye alınması talimatını verdi.

  Bolu Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’ni kazanan ve görevine başlayan Bolu Belediye Başkanı Sayın Tanju Özcan’a tebrik amacıyla gönderilen tüm çiçekler, satışa çıkartılacak ve elde edilen gelir ile ihtiyaç sahibi engelliler için akülü sandalye alınacaktır. Çiçeklerinin satışına ilişkin duyuru ilerleyen günlerde yapılacak" denildi.

   

  1 yorum yapılmış

  • ÖZGÜR11 Nisan 2019 • 15:06

   TEŞEKKÜRLER BOLU. Öyle Yüce Gönüllü bir BAŞKAN göreve layık gördükki şükürler olsun. Öncelikli olarak BOLU ve yaşayan vatandaşlarını düşünen ve Eminimki görev yapacağı süre zarfında çok güzel projeleriyle 81 il içinde TÜRKİYE nin CENNETİ olacak bir şehri inşa edecek TANJU ÖZCAN başkanıma her konuda destek olup yanında olmaya hazır olmamız gerekiyor. Umarım ALLAH izin verirsede bizim desteklerimizle bir önceki başkan gibi en az üç dönem bizimle olac
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.