ERDOĞAN BOLU’YA GELİYOR…

DOĞANAY BOLU HALKINI MİTİNGE DAVET ETTİ

25 Mart 2019

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 8 yıl aradan sonra bir kez daha miting vermek üzere Bolu’ya geliyor. AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 27 Mart Çarşamba günü saat 14.30’da eski adıyla Bolu Belediye Meydanı, yeni adıyla Demokrasi Meydanı’nda vereceği mitinge tüm Bolu halkını davet etti…

  HABER: ARZU SARI

  Cumhurbaşkanı yurt genelinde verdiği mitinglere Bolu’yu da ekledi. Erdoğan 27 Mart Çarşamba günü saat 14.30’da Bolu’da Demokrasi Meydanı’nda Bolulularla buluşacak.

  Bolu halkını Erdoğan’ın mitingine davet eden AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay “Çok büyük hasretle özlemle beklediğimiz partimizin Genel Başkanı, Sayın Cumhurbaşkanımız nasip olursa Çarşamba günü saat 14.30’da eski adıyla Bolu Belediye Meydanı, yeni adıyla Demokrasi Meydanı’nda Bolulularla kucaklaşacak inşallah. Tabi biz de AK Parti Ailesi olarak Bolulu hemşerilerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte heyecanla bekliyoruz. İnşallah o gün güzel bir gün olacak. Seçime son birkaç gün kala son mitinginden bir önceki mitingini Bolu’da yapıyor. Ben Sayın Cumhurbaşkanımıza Bolu’ya verdiği bu değerden dolayı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız 8 yıl aradan sonra Bolu’ya geldi. Daka önce AK parti İl Kongresi’ne gelmişti. Orada da şu heyecanı görmüştük. Büyük bir teveccüh vardı. Tüm bolu oraya akın etmişti. Ve son yılların abartmış olmayayım belki ama, cumhuriyet tarihinin bolu açısından en büyük mitinglerinden bir tanesiydi. İnsanımızın sayın cumhurbaşkanımıza olan sevgisi, muhabbeti, o gönülden gönüle gider bir yol gizli gizli üstadın söylediği gibi. Bizimkisi de bir aşk hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz ama, milletimiz, Bolu’lu hemşerilerimiz, ülke insanımız sayın cumhurbaşkanımızı seviyor. Onun duruşundan, liderliğinden, ülkemize katkılarından doğal olaraktan hepsini gördükleri için teveccüh hala devam ediyor. Bizde de öyle. Bizde şu an itibariyle o heyecanı yaşıyoruz, hissediyoruz. Ben buradan tüm Bolu’lu hemşerilerimizin hepsini ama hepsini ilçeleriyle köyleriyle mahalleleriyle hatta ve hatta şehir dışında ulusal bir televizyonda bunu söylüyoruz. Ulusal yayın yapan bir televizyonda. Şehir dışında yaşayan hemşerilerimizi de sayın cumhurbaşkanımızı görmek isteyen herkesi Bolu’ya Köroğlu’nun diyarına, Akşemseddin hazretlerinin diyarına, Tokad-i Hayrettin hazretlerinin diyarına davet ediyoruz inşallah. Çarşamba saat 14:30 Bolu Belediye önünde Demokrasi Meydanı’nda Bolu’lu hemşerilerimizle sayın cumhurbaşkanımız kucaklaşacak diyoruz. Bizde ona yakışır bir şekilde Bolu’lulara yakışır bir şekilde ülkenin en tepe noktasında olan sayın cumhurbaşkanımızı karşılamak için sabırsızlıkla tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yapmaya devam ediyoruz. Ve bekliyoruz inşallah. Tekraren tüm Bolu’lu hemşerilerimi sizlerin aracılığıyla davet etmek istiyorum" dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.