DOĞANAY: BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ

AK PARTİ TEŞKİLATI GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

13 Mart 2019

  HABER / MUTLU YUCA

  AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, belediyeciliğin partisinin en iyi yaptığı işlerden olduğunu belirterek, "Belediyecilik bizim işimiz. Türkiye'nin her tarafında AK Parti'li belediyelerin nasıl olduğunu, hangi hizmetleri aldığını hep beraber görüyoruz" dedi.

  AK Parti İl Genel Meclis üyesi adayları kentte görev yapan gazetecilerle bir otelde sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltılı toplantıda AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü,  Cumhur ittifakının AK Parti'li Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve partililerde hazır bulundu. Konuşmasına Fatih Metin'i belediye başkanı olarak tanıtarak başlayan Doğanay, "31 Mart'ı sahada çalışan, süreci yaşayan ve mahallelerde yaşayan insanların ilgisini gördüğüm için çok net şekilde belediye başkanı diyerek sözlerime başlıyorum" dedi.

  Belediyeciliğin AK Parti'nin işi olduğunun altını çizen Doğanay, "Köylere gittiğimiz zaman oralarda görüyoruz ki yine vatandaşımızın tercihi 18 yıldır bugüne kadar olduğu gibi yine AK Parti. 18 yıllık süre içerisinde kırsalda, köylerde Bolu merkez dahil olmak üzere vatandaşımızın kanalizasyonundan, yolundan, suyundan, insan odaklı hizmet olarak gördüğümüz için 18 yıldır bıkmadan usanmadan hizmet etmeye devam ediyoruz. Bunu yaparken aynı hassasiyeti Bolu merkezde de gösteriyoruz ki Bolu'daki hemşerilerimiz üç dönemdir Bolu Belediyesinin AK Parti ile devamı noktasında bizlere onay verdiler. Bu 15 yıllık süreç içerisinde Bolu'da yaşayanlar çok iyi bilirler ki Bolu değişti ve dönüştü. Kuruluş felsefesi ve amacı belediyecilikten gelen bir AK Parti olduğu için, AK Parti'nin genel başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'da belediyecilik anlamında neler yaptığını, İstanbul'u nasıl dünya markası bir şehir yaptıysa belediyecilikten gelen bir parti olarak da gönül belediyeciliği noktasında yine yola çıkmış bulunuyoruz. Özellikle belediyecilik konusunda tevazu göstermeyeceğim. Çünkü bunu şunun için söylüyorum, belediyecilik bizim işimiz. Belediyecilik bizim asli görevimiz. Belediyecilik bizim en iyi yaptığımız işlerimizden biridir ki Türkiye'nin her tarafında AK Parti'li belediyelerin nasıl olduğunu, hangi hizmetleri aldığını hep beraber görüyoruz" şeklinde konuştu.

  FEHMİ KÜPÇÜ'DEN ÖZCAN'A FOTOĞRAF TEPKİSİ

  AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü'de CHP'li Tanju Özcan'ın Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile birlikte fotoğraf vermesine tepki göstererek, "Eğer doğru bir şey yapmak istiyorsanız doğru temel üzerine siyaset yapmak zorundasınız. Dün milletin kutsallarını Anayasa Mahkemesine götürüp son adaylıkla ilgili meclisteki konuşmanızı imamların 3600 göstergesi üzerinden yapıyorsanız, 15 yılınızı Alaaddin Yılmaz'ın icraatlarıyla ilgili mahkeme noktasında koştur koştur gidip siyasi küfür üzerine kurup ağır eleştirisel bir dille, toplumsal infial oluşturup kepçenin önüne oturan bir figür olarak zihnimize kazınıp şimdi de beyazla siyah arasındaki fark kadar bir davranışa giriyorsanız sizi toplumun vicdanına havale ediyoruz" dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.