TANJU ÖZCAN İŞÇİLERLE YEMEK YEDİ

CHP BOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖZCAN KENTTE PROJELERİ ANLATMAYI SÜRDÜRÜYOR

20 Şubat 2019

  CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren bir elektrik fabrikasını ziyaret ederek işçilerin sorunlarını dinledi ve projelerini anlattı. Özcan, Karaçayır Mahallesi'nde bulunan Yunus Emre Sitesini'de ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

  Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, partililerle birlikte organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren bir elektrik fabrikasını ziyaret etti.

  İşçilerle birlikte yemek yiyen Özcan, yemek esnasında işçilerin sorunlarını dinledi ve projelerini anlattı. Daha sonra fabrikayı gezen Özcan, işçilere kolaylıklar diledi.

  CHP'li Özcan, Karaçayır Mahallesi'nde bulunan Yunus Emre Sitesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Site sakinlerinden projelerinin yazılı olduğu gazeteleri saklamalarını isteyen Özcan "Gazeteleri saklayın ve eğer verdiğimiz bir sözü tutmazsak 5 yıl sonra bize hesap sorun" dedi.

   31 Mart'ta gerçekleştirilecek seçimde belediye başkanı seçildiği takdirde Bolu'nun çok daha güzel bir yer olması için çalışacaklarını ifade eden Özcan "Sosyal belediyeciliği öne çıkaracağız ve vatandaşımız bu dönemde kendini daha mutlu ve huzurlu hissedecek.Sizlere dağıttığımız gazeteleri saklayın. Vatandaş siyasiler verdiği sözü tutmuyor diyor. Ama vatandaşında bir eksiği var. Onlarda siyasetçinin sözünü tutup tutmadığını takip etmiyor. İşte o yüzden saklayın gazeteyi, bende sizin sakladığınızı bileyim ki daha sorumlu davranayım. Yani 5 yılın sonunda bana hesap sorun." diye konuştu.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.