ÖZCAN: VAATLERİMİ GAZETE HALİNDE BASACAĞIM

CHP'Lİ ÖZCAN CİVRİL MAHALLESİ SAKİNLERİNE SESLENDİ

11 Şubat 2019

  CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, "Seçim öncesi verdiğim sözleri bir gazete halinde basacağız. Bütün vatandaşlara da bana hesap sorabilmek için gazeteyi saklayın diyeceğim" dedi. Seçim çalışmalarını sürdüren CHP'li Özcan, Civril Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. 31 Mart'ın yerel seçim olduğunu hatırlatan Özcan "Bu seçimde oy kullanırken partiye değil, adaylara bakın. Adayların ne söylediğine bakın, Bolu için ne vaat ediyor, işsiz gençlerimize iş bulmayı ve temiz şeffaf bir yönetim vaat ediyor mu etmiyor mu bunlara bakın. Belediye başkan adayı vicdanlı mı değil mi, Allah korkusu taşıyor mu taşımıyor mu, kul hakkı yer mi yemez mi işte bunlara bakarak oyunuzu kullanın" dedi.

  "BANA HESAP SORABİLİRSİNİZ"

  Seçim öncesi verdiği sözleri bir gazete haline getirerek vatandaşlara dağıtacağını söyleyen Özcan "Seçim öncesi verdiğim sözleri bir gazete halinde basacağız. Bütün vatandaşlara da bana hesap sorabilmek için gazeteyi saklayın diyeceğim. 5 yıl sonra böyle bir yere geldiğimde Tanju bey sen böyle bir söz vermiştin niye tutmadın diye çarpabilmek için bu gazeteyi saklayın" şeklinde konuştu.

  "ŞEFFAF BİR YÖNETİM ANLAYIŞI BENİMSEYECEĞİZ"

  Şeffaf bir yönetim anlayışı benimseyeceklerini ifade eden Özcan konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Her yıl dev bir pankarta gelirleri ve giderleri yazacağız ve herkes bunları görecek. Ayrıca denetleme komisyonu ile ilgili de bütün belediyelerden farklı bir şey yapacağız. Bütün belediyelerde bu komisyonun başkanı belediye başkanının listesinden seçilen birisi oluyor. Biz tam tersini yapacağız ve komisyonun başkanını muhalefet belediye meclis üyelerinden biri seçeceğiz. Denetlesinler, hatamız varsa yüzümüze vursunlar, suç duyurusunda bulunsunlar hesabını da verelim."

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.