ÇALIŞAN GAZETECİLERİ UNUTMADILAR...

SİYASİ PARTİLER VE STK’LAR 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ'NÜ KUTLADI...

9 Ocak 2019

  Bolu Valisi Ahmet Ümit 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü basın kuruluşlarına gönderdiği mesajla kutladı.

  Ümit, demokrasinin temel taşlarından olan basının, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili araçlarından birisi olduğunu belirterek basın çalışanlarının da, toplumun bilgi edinme ve haber alma ihtiyacını

  karşılamanın yanında, ülke yararına her konuda toplumu aydınlatma gibi önemli bir kamu görevini yerine getirmekte olduklarını kaydetti.

  Ümit, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladığını belirterek çalışan gazetecilere sağlık, mutluluk ve başarılar dilediğini ifade etti.

  Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında gazetecilik mesleğinin, özellikle fedakarlık isteyen zor şartlarda icra edilen önemli bir meslek olduğunu ifade ederek, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladığını belirtti.

  AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay da tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı ve “Bu önemli mesleğin mensuplarına saygı ve sevgilerimi sunar, çalışma hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

  Ayrıca CHP Bolu İl Örgütü adına Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Gönül Olutürk, AK parti Bolu Metrkez İlçe Başkanı Kazım Konak ve Bolu TSO Başkanı Türker Ateş de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak basın ve medya mensuplarının özel gününü kutladı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.