KESKİN MERKEZ TV'DE KONUŞTU

AK PARTİ DÜZCE İL BAŞKANI KESKİN, MERKEZ TV'NİN KONUĞU OLDU

5 Aralık 2018

  AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin Merkez Tv’de yayınlanan Yerel Seçime Doğru adlı programda Gazeteci Erol Tayhan’ın konuğu oldu. Programda Tayhan’ın sorularını cevaplayan Keskin, yerel seçimlerde Düzce Belediye Başkan Adayı olarak Eski Bakan Faruk Özlü’nün gösterilmesinin Düzce’ye ve partiye sağlayacağı katkı hakkında konuştu.

   “Sayın Bakanımızın hem ulusal anlamda birikimleri hem uluslar arası birikimleri bizim için, Düzce için çok önemli olacak bu süreçte. Bu süreçte tabi insanların cv leri, sosyal algıları ve tüm Düzcelilerin fikirleri, 56 mahallede birebir deneklerle kimsenin bilgisi olmadan belirli kriterler alınarak bu sonuç belirlendi”

  Düzce’de aday adayı sayısının az olmasının Bakan Özlü’nün aday olarak gösterilecek olmasından kaynaklanıp kaynaklanmadığının sorulması üzerine Keskin şöyle cevap verdi: Düzce’de aday adayı sayısı az diyenler doğru söylemiyorlar. Resmi başvuru yapan 9 aday adayımız vardı, Sayın Bakanımız da bu sayı içinde ama o aday olmadı; 2014’de 9 aday,  2009’da 8 adayımız, 2004’te 4 adayımız vardı. 200’den bu yana yapılan belediye başkanlığı seçimi ile karşılaştırmak gerekir bugünkü başvuru sayısını.

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.