BU BERBERİN ÖRNEĞİ YOK

MÜŞTERİLERİNİ TERSTEN TRAŞ EDEN BERBER HAYRETE DÜŞÜRÜYOR

23 Kasım 2018

  Sakarya’nın Arifiye ilçesi’nde kendini tavana bağlayarak, aşağıya sarkıtarak sakal traşı yapan berber İsa Şenol Demir, görenleri hayrete düşürüyor.

  33 yıllık kuaför olan Demir, bir arkadaşıyla girdiği iddianın ardından tavana astığı aparattan kendini ters şekilde sarkıtarak traş yaptı. Ters şekilde traş yapmayı alışkanlık haline getiren Demir’in adı ilçede yarasa berber’e çıktı. Demir, işyerine gelenlerin isteği üzerine kimi zaman ters şekilde kimi zamanda normal şekilde traşını yaparak müşterilerine hizmet veriyor

  Yaptığı traş nedeniyle adının yarasa berbere çıktığını belirten İsa Şenol Demir,”Ben 33 yıldır kuaförlük yapıyorum, 1995 yılından beri de müşterilerimi tersten tıraş ediyorum. Müşteriler ilk etapta biraz tepki gösterdi ve daha sonra hepsi alıştı. Bu zamana kadar hiçbir sıkıntı olmadı. Kimsenin yüzünü de kesmedim ve bu işi severek yapıyorum. Ayaklarımı tavandan asıyorum ve kan beynime geliyor ama ben sabit durmuyorum hareket ettiğim için bir sıkıntı olmuyor ve herhangi bir rahatsızlığa da yol açmıyor.Fakat bütün müşterilere değil, müşteri geliyor beni tersten tıraş et diyor bende onu tersten tıraş yapıyorum” diye konuştu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.