ORDU SAĞLIKTA ATILIMA HAZIRLANIYOR...

SAĞLIK BAKAN YARDIMCISI ELDEMİR ORDU'DA...

16 Kasım 2018

  Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, çeşitli programlara katılmak üzere Ordu'ya gitti. Ordu Valisi Seddar Yavuz'u makamında ziyaret eden Eldemir daha sonra Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen, kentteki sağlıkla ilgili değerlendirme toplantısına katıldı. 

  Eldemir, Ordu'nun sağlık alanındaki hizmetleriyle ilgili genel bir değerlendirme yapacaklarını ifade etti. Vali Yavuz ise Eldemir ve beraberindeki heyeti, Ordu'da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

  Konuşmaların ardından Yavuz, ziyaret anısına Eldemir'e hediye takdim etti.

  Bakan Yardımcısı Eldemir, Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen, kentteki sağlıkla ilgili değerlendirme toplantısına katıldı. Eldemir, Ordu'nun sağlık alanındaki hizmetleriyle ilgili genel bir değerlendirme yapacaklarını ifade ederek, "Bununla birlikte de önümüzdeki süreçte bize yön verecek Ordu ilimizin Sağlık Bakanlığımızdan beklentileri noktasında talepleri dinleyeceğiz. Bunun yanından da vatandaşımıza daha iyi nasıl hizmet edebiliriz, daha güzel bir sağlık hizmetini sunmak için neler yapmalıyız, bunları değerlendirmiş olacağız." diye konuştu. 

  Sağlık Bakanlığı olarak bu dönemde kendilerine bir vizyon belirlediklerini vurgulayan Eldemir, şunları kaydetti:

  "Tüm toplum olarak sağlıklı hayat tarzının benimsendiği, herkesin sağlık hakkının korunduğu, ihtiyaç halindeki herkesin vaktinde ve kaliteli sağlık hizmetine kolayca erişilebildiği bir Türkiye, dolayısıyla bir Ordu'ya sahip olmak bizim bu konudaki önümüzdeki dönemdeki vizyonumuz olacak. Bu noktadaki çalışmalarımızda bu vizyon çerçevesinde gerçekleştireceğiz."

  Konuşmanın ardından İl Sağlık Müdürü Ergün Yanmaz, sağlıkla ilgili il değerlendirme sunumu gerçekleştirdi.

  Programlara, AK Parti Ordu Milletvekilleri Şenel Yediyıldız ve Ergün Taşcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin ile ilçe belediye başkanları ve diğer ilgililer katıldı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.