BOLU VALİSİ GÖREVİNE BAŞLADI

TÖRENLE KARŞILANAN AHMET ÜMİT ÖNCE PROTOKOLÜ SONRA HALKI SELAMLADI

6 Kasım 2018

  Valiler kararnamesiyle Bolu Valiliği’ne atanan Ahmet Ümit için valilik binası önünde tören düzenlendi. Yöresel kıyafetli bir öğrenci tarafından çiçekle karşılanan Vali Ümit, polis merasim mangasını selamladı. Vali Ümit, daha sonra valilik önünde kendisini karşılayan protokol üyeleriyle tek tek tokalaştı.

  Demir korkulukların dışında bekleyen vatandaşları selamlayan Vali Ümit, daha sonra yanlarına giderek sohbet etti. Makamına geçip koltuğuna oturarak görevine başlayan Vali Ümit, atanmış değil adanmış bir anlayışla çalışacağının altını çizdi.

  Ekonomik, sosyal, kültürel, sportif, çevresel ve turistik bütün değerlerine sahip çıkarak bu değerleri korumak ve geliştirmek için çalışacağını söyleyen Vali Ümit söyle konuştu:

  “Kimsesizlerin kimi olacağız. Öksüz yetim, fakir fukara, garip gureba ve dezavantajlı vatandaşlarımızı daima birinci derecede ilgi alanımızda tutacağız. Atanmış değil adanmış bir anlayışla çalışacağız. Başka bir anlatımla yükselmek için değil,insanımızın huzur ve refahı için yapılması gereken işleri yüklenmek ve gereğini yapmak için mücadele edeceğiz”

  İl genelinde yönetimi yönetişimle güçlendireceği mesajı veren Vali Ümit, “Şehrimizin kamu veya özel tüm kurumlarıyla ve halkımızla iş birliği ve istişare içinde olacağız. 24 saat esasına göre kapımızı ve telefonlarımızı herkese daima açık tutacağız. Vatandaşlarımızın yapıcı eleştirileri, önerileri ve yönetime katkıları bizi daima mutlu edecek ve bize yol gösterecektir. Çalışmalarımızı güçlü bir takım ruhuyla, birlik ve beraberlik anlayışı içinde yürüteceğiz.Bu takımın üyeleri; milletvekillerimiz, vali yardımcılarımız, kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız başta olmak üzere tüm çalışanlarımız, üniversitemiz, öğretim kurumlarımız, Bolu’lu ve kendisini Bolu sevdalısı hisseden bütün hemşehrilerimizden oluşacaktır” diye konuştu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.