ÇAĞSU HASTANESİ KALİTESİNİ TESCİLLEDİ

SAĞLIK BAKANLIĞI DENETLEMESİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİLER

18 Ekim 2018

  Bolu’da Sağlık Mahallesi’nde bulunan kentin tek özel hastanesi Çağsu, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetlemede aldığı puanıyla kalitesini bir kez daha tescilledi.

  İş insanı Cavit Demir’in sahibi olduğu özel Çağsu Hastanesi, Sağlık Bakanlığı  Kalite Verimlilik ve Akreditasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından denetlendi. Türkiye’de bulunan tüm hastaneler aynı kurum tarafından denetime tutulurken Çağsu Hastanesi denetimden başarıyla geçti.

  Çağsu Hastane Müdürü Reşat Ayaz, hastanenin her geçen yıl kalitesini artırdığına dikkat çekerek Kalite Verimlilik ve Akreditasyon Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan denetlemesinden da başarılı bir puanla geçerek kalitesini bir kez daha gözler önüne serdiğini söyledi.

  Bolu’nun ilk özel hastanesi olarak kurulduğu günden bu yana standartların üzerinde sağlık hizmeti vermeyi hedefleyen Çağsu,  VIP odaları, engelli odaları, ameliyathaneleri, genel yoğun bakım ünitesi, yenidoğan ünitesi gibi hizmetleriyle hastalara profesyonel hizmet sunuyor. Çağsu, ileri teknolojik donanımlı cihazları ve laboratuarıyla da sağlık hizmetlerinde göz dolduruyor.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.