ÜNLÜ RALLİ PİLOTU MIKKELSEN KOCAELİ’DE

ÜNLÜ RALLİ PİLOTU ANDREAS MİKKELSEN, ARACININ ÜRETİLDİĞİ FABRİKAYI ZİYARET ETTİ

11 Eylül 2018

  Muğla’nın Marmaris ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın startını vereceği belirtilen ve 13 Eylül'de başlayıp, 16 Eylül'de sona erecek Dünya Ralli Şampiyonası sebebiyle Türkiye’ye gelen Hyundai Shell Mobis Dünya Ralli Takımı Pilotu Andreas Mikkelsen, yarış öncesinde Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bulunan Hyundai fabrikasını ziyaret etti.

  Fabrikada yarışlarda kullandığı Hyundai’nin i20 aracını üretim yerinde inceleme fırsatı bulan Mikkelsen, fabrikada yetkililer hakkında bilgiler aldı. Yarış öncesinde kullandığı aracın üretim sürecini görmenin kendisine motivasyon verdiğini ifade eden Andreas Mikkelsen, 'Türk Marşı' eşliğinde dans eden robotlar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

  Ziyareti sırasında konuşan Mikkelsen, “Evimizde yarışımızı kazanıp şampiyonadaki ve sürücüler klasmanında liderliğimizi geliştirip puan farkını da açmak istiyoruz” dedi.

  Fabrikadaki gezisinin ardından çalışanlarla da bir araya gelen Mikkelsen, aracı ile fabrika önünde küçük bir gösteri sergiledi. Fabrikadaki gezisini aracından işçileri selamlayarak sonlandıran Andreas Mikkelsen, daha sonra yarış hazırlıkları için Muğla’ya gitti.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.