6 YILDIR TEK ODADA TEK YATAKTA

TOMRUK YÜKLÜ KAMYONDAN DÜŞTÜ FELÇ OLDU

10 Ağustos 2018

  5 Eylül 2012’de tomruk yüklü kamyondan düşmesi sonucu ağır yaralanan ardından geçirdiği ameliyat sonunda, boynundan altı felç olarak yatağa mahkum 65 yaşındaki İbrahim Gül, Hamamüstü Köyü’nde çatısı olmayan bir evde hayata tutunmaya çalışıyor.

  Yetkililerin kendisini aramasına da içerlenen felçli hasta  İbrahim  Gül, tek odada tek yatakta cihaza bağlı olarak tıp dilinde peg olarak  bilinen sistemle karnından besleniyor.

  Çatısı olmadığı için kışın donan, yazın yanan odanın duvarında kazaya uğramadan önceki fotolarına bakarak eskiyi hatırlayarak moral bulmaya çalışan felçli Gül, bir an evvel gülmeyi hiç olmazsa yetkililerin hal hatır sormasını özlemle bekliyor.6 yıldır yatağa mahkum felçli hasta İbrahim Gül’e “geçmiş olsun” dedik bir sorduk bin ah işittik. 4 çocuklu 5 torun sahibi çilekeş İbrahim Gül’ün bakımını zor şartlarda da olsa hayat arkadaşı eşi Günaydın Gül gerçekleştiriyor.

  İşin özü, tomruk yüklü kamyondan düştükten sonra boynundan altı  felçli olan olan İbrahim Gül, hem ekonomik hem tıbbi olarak yetkililerin insafını bekliyor.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.