BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI'NDAN BÜYÜK HİZMET

HİBE VE PROJE PROGRAMLARI İLE 'DAHA GÜZEL BİR BOLU İÇİN' 10 YILDIR ÇALIŞIYORLAR

24 Temmuz 2018

  Bolu Bağışçılar Vakfı “Daha güzel bir Bolu için” sloganıyla 10 yıldır faaliyetlerini sürdürüyor. Mütevelli heyeti ve paydaşlarıyla gerçekleştirdikleri birçok proje ve hibe programları takdir topluyor.

  Vakfın kuruluşunun 10.yılında vakıf üyeleri ve paydaşlara teşekkür yemeği düzenlendi. 3.cüsü düzenlenen teşekkür yemeğine birçok seçkin davetli katıldı. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AİBÜ rektörü Mustafa Alişarlı, Bolu TSO Başkanı Türker Ateş, Bolu Bağışçılar vakfı Mütevelli heyeti ile birçok kurum müdürü ile paydaşlar katıldı.

  Teşekkür yemeğinde Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram vakfın nasıl kurulduğuna ilişkin bilgi verirken, yeni iki büyük hibe programının da müjdesini verdi.

  Vakfın mütevelli üyesi Haldun Taşman; “Zehra Taşman Hibe Fonu” ve Ahmet Taşman Hibe Fonu’na ilişkin bilgi verildi. Verme kültürünün gelişmesi gerektiğinin altını çizdi.

  Kürsü konuşmalarının ardından Vakfın Genel Sekreteri Öznur Akkaya gerçekleştirilen projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.