AK PARTİ BOLU TEŞKİLATI 9'UNCU OLDU

AK PARTİ BOLU İL TEŞKİLATI 24 HAZİRAN'DAKİ SEÇİMLERDEKİ BAŞARISI İLE GÖZ DOLDURDU

10 Temmuz 2018

  5 ve 6 Temmuz tarihlerinde Ankara’daki AK Parti Genel Merkezi’nde 81 il başkanının katılımıyla düzenlenen toplantıda 24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sonuçları değerlendirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ın katıldığı toplantıda illerde alınan oy oranları tartışıldı.  Gerek Erdoğan gerekse de Ataş başkanlığında da yapılan iki değerlendirme toplantısında, oy oranını bir önceki seçimlere göre artıran AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Bolu Teşkilatlarına teşekkür edildi.

  16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Referandum seçimlerinde yüzde 62.26’lık oy oranına sahip olan AK Parti Bolu Teşkilatları, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde ise oy oranını yüzde 65,89’a çıkartarak, Türkiye genelinde oyunu arttıran 9'uncu il olma başarısı gösterdi.

  Yine 24 Haziran tarihinde yapılan 27. Dönem Milletvekilliği seçim sonuçlarına göre 69 ilde yaşanan oy düşüşü Bolu’da da yaşanmasına karşılık, Türkiye’de Bolu Teşkilatları aldığı oy ile 22. Sırada yer alarak 81 il arasında ön sıralarda yer alma başarısı gösterdi.

  Ankara’da yapılan 125. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında yapılan değerlendirmeler hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, “ Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclisimiz ve Teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde inşallah Yerel Seçimlerden de Bolu’da zaferle çıkacağız” dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.