DOĞANAY’DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere basın mensupları ile bir ...

27 Haziran 2018
DOĞANAY’DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

  24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere basın mensupları ile bir araya gelen AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Seçim süreci boyunca kavgasız, gürültüsüz bir süreç geçiren tüm partilere teşekkür ediyorum. Bolu küçük bir şehir ve Bolu hepimizin” dedi. 
   

  Doğanay, parti binasında Bolu Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, ile il ve ilçe yöneticileri ile birlikte basın toplantısı düzenledi. 25 Haziran’da Türkiye’nin yeni bir sabaha uyandığını belirten Doğanay, “İlk defa milletimiz tarafından seçilen bir başkanlık sistemine geçiş yapıldı. Öncellikle siyasi partiler denince Cumhur İttifakı’nın tarafı olan başta Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanından, milletvekili adaylarından ve yine Büyük Birlik Partisi olmak kaydıyla onlara teşekkürü bir borç biliyorum. Cumhur İttifakı’nda birleştikleri ve ilk turda seçilmesinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


  Bolu’da yaşanan siyasi sürecin barış ve huzur içerisinde geçtiğine de değinen Doğanay, şöyle konuştu:

  “Alanda diğer siyasi partilerle doğal olarak bir çalışma sürecimiz oldu. Bunun içerisinde Başta Cumhuriyet Halk Partisi olmak kaydıyla Bolu’da kavgasız ve gürültüsüz süreç yaşandı, benim için en önemli olan konulardan bir tanesi bu. Çünkü biz küçük bir şehirde yaşıyoruz. Bu küçük şehirde yaşarken siyaset uğruna her şeyi kırıp döküp yakmanın bir mantığı olmadığına inanıyorum. Bunu 3 yıldır da sürekli olarak dillendiriyorum. Bu seçim süreci boyunca itina gösteren, birbirini üzmeden, kırmadan bir seçim süreci geçiren tüm siyasi partilere de bir kez daha teşekkür ettiğimi belirtmek istiyorum”

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.