BEŞİKTAŞ’TA 4 İSİM YOLCU

SİYAH BEYAZLILAR OYNAMAYAN 4 OYUNCUDAN BU KEZ KESİN OLARAK KURTULMAK İSTİYOR

15 Mayıs 2018

  Her transfer döneminde hiç bir şeklide kadroya giremeyen 5 oyuncuyu göndermeye çalışmakla da epey uğraşan Beşiktaş, ismi geçen futbolcuların takım bulamamasından ötürü 3 sezonda ciddi paralar ödemek zorunda kaldı.

  Bu oyunculardan Milosevic’in devre arasında sözleşmesi fesih edilmişti. Boluspor’a son anda kiralık verilen Pedro Franco’nun da sözleşmesi sona erdiği için 2 oyuncu ile ilgili bir sıkıntı kalmadı. Ancak Veli Kavlak, Denys Boyko ve Aras Özbiliz’in yanı sıra Mustafa Pektemek’in ciddi rakamlar almaları önümüzdeki sezon tasarrufa gitmeyi isteyen yönetimi fazlasıyla düşündürüyor.

  Veli, Boyko ve Aras’tan kesin olarak kurtulmayı isteyen yönetim üç oyuncudan da bir kez daha kendisine kulüp bulmasını isteyecek. Üç oyuncu her hangi bir şekilde kulüp bulmaz ise sözleşmeyi karşılıklı fesih etme yoluna gidilecek.

  Geçen sezon Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda son anda takımda kalan Mustafa Pektemek de bu kez gönderilmeye çok yakın. Veli, Boyko ve Aras’a göre durumu biraz daha farklı olsa da bütün bir sezon sadece yedek kulübesinde beklemesi transfer komitesini Mustafa’yı gönderme düşüncesine itti.

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.