HARUN KARACAN MERKEZ TV'Yİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİLİ KARACAN: MERKEZ TV, KÖROĞLU'NUN KENTİNDEN HAYATIN MERKEZİNE AÇILAN BİR KANAL

22 Kasım 2017

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan Bolu’da bir takım temaslarda bulundu. Merkez Tv’de yayınlanan Bugüne Özel adlı programda gündemi değerlendirdi.

  Harun Karacan’a televizyonda, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu TSO Başkanı Türker Ateş ve partililer eşlik etti. Canlı yayının ardından Merkez Tv’nin tek tek birimlerini gezen Karacan burada çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  AK Partili Karacan, kurumun sahibi Cavit Demir’e bu yatırımından dolayı teşekkür etti. Burada çalışanların güler yüzlü dinamik ve heyecanlı bir ekiple sahip oldukları enerjiyle ulusal yayın yaptıklarını gördüğünü söyledi. 

  Harun Karacan ayrıca, ulusal mantıkla yayın yapan Merkez Tv’nin, Köroğlu’nun şehrinden yayın yapan hayatın merkezinde olan bir kanal olduğunu sözlerine ekledi.

  Ziyaretinin ardından Genel Yayın Yönetmeni Müyesser Engin ve Haber Müdürü Muhammed Erdoğan’a küçük bir hediye takdim edip çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Harun Karacan Bolu’dan ayrılırken yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı görüldü.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.