YENİÇAĞA BAŞTAN SONA YENİLENİYOR

BELEDİYE BAŞKANI RECAYİ ÇAĞLAR: YENİÇAĞA'DA HER EVE DOĞALGAZ GETİRECEĞİZ

16 Kasım 2017

  Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, doğalgazın ilçeye gelmesi, yeni cami inşaatı, yeni Pazar yeri, Yeniçağa gölü ile ilgili çalışmalarıyla ilçenin birçok bölgesinde yaptığı başarılı hamlelerle ile dikkat çekiyor. Belediye Başkanı Çağlar Bolu’da bir grup gazeteciye ilçeyi gezdirdi, yapılan çalışmaları yerinde anlattı.

  İlçeyi gezerken birçok yerde çalışmaların olduğu dikkatimizi çekiyor. Kaldırım ve yolların baştan sona yenileceğini belirten Başkan Çağlar, ilçenin modern bir görüntüye kavuşması için çalıştıklarının altını çiziyor.

  Doğalgaz çalışmalarını çok önemsediklerinin altını çizen Başkan Çağlar, yıl içinde her eve doğalgaz getireceklerinin müjdesini veriyor.

  Başkan Recayi Çağlar ile pazaryeri, terminal binası ve Yeniçağa gölüne ilişkin çalışmaları birlikte geziyoruz. Yeniçağa gölünün ikinci Abant olacağı müjdesini veren Çağlar, buraya yatırımların gelmesi için çalıştıklarını belirtiyor.

  Yeniçağalı hanımların talepleri üzerine güzel bir çalışmaya da imza atan Belediye, fitness salonuyla da Yeniçağalı hanımlardan tam puan aldı.

  Yeniçağa baştan sona her anlamda yenileniyor, adeta sokak sokak gezdiğimiz ilçede Belediye Başkanı Recayi Çağlar, kaynaklar doğru yerde kullanıldığı zaman güzel projeler çıkacağının altını çiziyor.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.