SIRADIŞI MÜCEVHER GÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

ÇAĞLAR YAMANER: ÖZEL TASARIM VE PARÇALARI MUTLAKA GELİP GÖRÜN

8 Kasım 2017

  Altın, pırlanta ve elmasta kimsede olmayan özel parçalar ve tasarımlar arıyorsanız, el emeği göz nuru parçaları, Bolu’da köklü bir mücevher firmasının 8-12 Kasım tarihlerinde gerçekleştirdiği “Sıra Dışı Mücevher Günleri”nde bulabilirsiniz.

  Firma sahibi Çağlar Yamaner Bolu İzzet Baysal caddesindeki yeni mağazasında özel parçaları ve tasarımları uygun fiyatlarla vatandaşla buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor.

  1948’den bu yana hem göze hem ruha hitap eden, tasarımlarıyla adından söz ettiren dünyaca ünlü takı tasarım firmasının sahibi Mustafa Kamar, en nadide parçalarını Çağlar Yamaner ile çalışarak Bolulu hanımların beğenisine sunmayı amaçladıklarını belirtiyor.

  Kral kelebekler, Nuh’un gemisi, Kuğular, aşkı ve sevgiyi ölümsüzleştiren nadide parçalar değerli taşlarla birleşip pırlantayla buluşuyor. Mücevher firmasının marka pazarlama müdürü Selin Nizam el emeği göz nuru bu tasarımların hepsinin bir hikayesi olduğunu ifade ediyor.

  8-12 Kasım tarihlerinde geçerli kampanyalı fiyatlarla dünyaca ünlü tasarımlara sahip olmak istiyorsaniz bu günleri sakın kaçırmayın.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.