ŞOFÖRÜ ÇİLEDEN ÇIKARTTI

KADIN YOLCU BİR TÜRLÜ İKNA OLMAYINCA OLAN OLDU...

18 Ekim 2017

  Bolu’da kadın yolcunun şikayetlerinden sıkılan halk otobüsü şoförü, tepki amacıyla otobüsü durdurup aniden araçtan inmesi güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

  Halk otobüsünün güvenlik kamerasına yansıyan diyalogda, iddialara göre 40 dakika neden geç kalındığını soran kadın yolcuya otobüsün sürücüsü; şehir içindeki kapalı olan yollar nedeniyle otobüslerin güzergah değiştirmek zorunda kaldığını belirtiyor. Şoförün kadın yolcudan özür dilediği görülüyor. Ancak şoförün açıklamasından bir türlü tatmin olmayan kadın yolcu, yol boyunca devamlı söylenmeye devam ederek, tartışıyor.

  Bir süre daha yoluna devam eden otobüs şoförü, devamlı konuşan ve şikayet eden kadın yolcunun konuşmasına tepki göstererek bir anda yolda durup araçtan iniyor. Şoförün araçtan inerken "Madem o kadar biliyorsunuz buyurun siz kullanın" diyerek birkaç dakika dışarıda beklediği görülüyor. 

  Bir süre dışarıda bekleyen halk otobüsü şoförü, yeniden araca binerek yoluna devam ediyor. Şoförün otobüse tekrar bindiği sırada, kadın yolcunun sürücüyü telefonla yetkililere şikayet ettiği duyuluyor.

  1 yorum yapılmış

  • Mustafa umut19 Ekim 2017 • 02:51

   Şoförlerimiz hakli. Mecburi güzergah değiştirmek zorunda yallar kapalı ne yapabilir halkımız duyarlı olma burada bayan haksız
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.