BAŞKAN EŞİYLE BİRLİKTE SERVİS YAPTI

AKÇAKOCA BELEDİYESİNDEN VATANDAŞLARA AŞURE İKRAMI

13 Ekim 2017

  Akçakoca Belediyesi, Muharrem ayı nedeniyle ilçenin farklı noktalarında yaptığı aşure ikramına bir yenisini daha ekledi.

  Cma namazı çıkışında Çuhallı camii önüne kurulan stanttan aşure dağıtımına başlayan belediye ekiplerini, diğer etkinliklerde olduğu gibi Başkan Yemenici yalnız bırakmadı.

  Eşi Nilay Koyuncu Yemenici ile birlikte ellerine kepçe alarak vatandaşlara aşure dolduran çiftin keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

  Oldukça kalabalık bir topluluğun sıraya girdiği aşure dağıtım gününde her bir tabağa aşure doldurup kendi elleriyle ikram eden Yemenici çiftine, belediye başkan yardımcıları ve kurum çalışanları da destek oldu.

  Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, aşure dağıtım gününde mikrofonlarımıza  yaptığı açıklamada, Muharrem ayına hürmeten belediye olarak farklı zamanlarda ve farklı noktalarda ilçe halkına aşure ikramında bulunduklarını söyledi.

  Her bir aşurenin 1.500 kişiye yetecek ölçüde hazırlatıldığını da ifade eden Başkan Yemenici, yaptıkları hayrın Allah tarafından kabul edilmesini de niyaz ettiklerini dile getirdi.

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.