HASTANE TUVALETİNDE ÖLÜM

GÖZ KAPAKLARINDA ŞİŞME OLAN ADAM TEDAVİ OLMAK İÇİN GİTTİĞİ HASTANENİN TUVALETİNDE ÖLDÜ

12 Ekim 2017

  Bolu'da gözlerindeki şişlikleri tedavi ettirmek için babası Mehmet Karakaş ile birlikte Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesine gelen 43 yaşındaki İbrahim Karakaş, idrar tahlili vermek için hastanenin tuvaletine gitti.

  Uzun süre hastane bahçesinde bekleyen baba, oğlunu ceptelefonunda aramaya başladı. Yaklaşık 4 saat süren beklemenin ardından oğlunun eve gidebileceğini düşünen baba, eve geldiğinde oğlunun eve de uğramadığını gördü.

  Tekrar hastaneye gelen baba Mehmet Karakaş, hastane yetkililerinden yardım istedi. Yetkililer, hastanenin güvenlik kameralarının incelenmesnin ardından İbrahim Karakaş'ın hastanenin tuvaletine girdiğini ve oradan çıkmadığını tespit etti. Bunun üzerine baba, hasta personeli ile birlikte oğlunun girdiği tuvaleti kontrol etmek istedi. Yapılan kontrolde baba Mehmet Karakaş, oğlunun tuvaletin içerisinde bulunan bölmede cansız bedeni ile karşılaştı.

  Hastane yetkilileri durumu hastane doktorlarına ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen doktorlar tarafından yapılan kontrolde İbrahim Karakaş'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Emniyet müdürlüğüne bağlı Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yapmış olduğu çalışmanın ardından İbrahim Karataş'ın cesedi hastane morguna kaldırıldı. Yetkililer, İbrahim Karakaş'ın ölümünün şüpheli buldu.

  Acılı Baba Mehmet Karakaş, başından geçen olayı şöyle anlattı.

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.