BAKAN FAKIBABA’YI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ!

BAKAN FAKIBABA’NIN OYUNCULUK YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI YILLAR ÖNCE DİZİDE OYNAYAN BAKAN FAKIBABA, SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ UYANDIRDI

27 Eylül 2017

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, yıllar önce İbrahim Tatlıses'in yönetmenliğini yaptığı Fırat dizisinde rol almış. Ortaya çıkan görüntüler sosyal medyada ilgi çekti.

  Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, Bakan Fakıbaba’nın ünlü oyuncu Ekrem Bora ile diyalogları yer alıyor. Siyaset dünyasının renkli kişiliklerinden biri olan Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba’nın ilk oyunculuk tecrübesi, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

  Bugün bakan koltuğunda oturan Fakıbaba, o yıllarda doktor koltuğunda oturuyordu ve dizide de doktor rolüyle konuk oyuncu olarak yer aldı.

  20 yıl önce çekilen dizide rol alan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, o yıllarda henüz siyasete girmemiş ve asıl mesleği olan doktor olarak görev yapıyor.

  Öte yandan dizi oyuncusu Fakıbaba’nın 20 yıl önceki görüntüsünden çok fazla bir şey kaybetmediği, geçen yılların sadece saçlarını beyazlatmış olması da dikkatlerden kaçmadı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.