GEREDE HAYVAN VE EMTİA PANAYIRI

ASIRLAR ÖNCESİNE DAYANAN PANAYIR 3 GÜN SÜRECEK KIZARMIŞ KAZ ETİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ BAŞKAN ALLAR, PEK ÇOK PROJEYİ DAHA HAYATA GEÇİRECEKLERİNİ KAYDETTİ

15 Eylül 2017

  Bolu Gerede’de, İlçe Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve asırlar öncesine dayanan Hayvan ve Emtia Panayır’ı, bir kez daha kapılarını açtı. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın yanı sıra AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, İlçe Kaymakamı Cengiz Ünsal, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, İlçe protokolü, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

  3 gün sürecek olan panayır kahvaltı programı ve açılış konuşmalarıyla başladı. Konuşmaların ardından Başkan Allar ile protokol üyelerinin açılış kurdelesini kesmesiyle panayır alanı, ziyaretçilerine açılmış oldu.

  Başlangıç tarihi tam olarak bilinmeyen ve asırlar öncesine dayandığı söylenen panayırda, ülkenin pek çok yerinden alıcı ve satıcılar katılım gösteriyor. Aynı zamanda bölge esnafı ile vatandaşlarının da el emeği göz nuru ürünlerinin sergilendiği panayırda, kızartılmış kaz eti, büyük ilgi görüyor.

  Deri sanayinin yanı sıra Kaz yetiştiriciliğiyle bilinen Gerede’de, aynı panayır 2 hafta sonra ikinci kez ziyaretçilere kapılarını açacak.

  Merkez TV ekranlarından canlı olarak yayınlanan panayırda Belediye Başkanı Allar, ilçesine yaptığı hizmetleri ve projelerini anlatırken, pekçok projeyi daha hayata geçireceklerini kaydetti. 

  Başkan Allar’ın ardından İl Başkanı Doğanay ve Milletvekili Küpçü de canlı yayında Merkez TV mikrofonlarına konuştu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.