5.1'LİK BÜYÜMEYİ DEĞERLENDİRDİ

BOLU TSO'DA SON MECLİS TOPLANTISI BOLU TSO'DA 14 EKİM'DE YENİ DÖNEM BAŞLAYACAK

13 Eylül 2017

  46. VE SON TOPLANTI…

  “HAKKINIZI HELÂL EDİN…”

  Bolu TSO 2013-2017 Dönemi son Meclis toplantısı TSO Meclis Salonu’nda yapıldı. 46’ıncı ve son toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ateş, 4 yıllık dönem içerisinde uyum içinde çalıştığını söylediği Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerine teşekkür ederek helâllik istedi. Ateş ayrıca 5.1’lik büyümeyi de değerlendirdi. Bolu TSO Yönetimi 14 Ekim 2017’de yapılacak olan seçime kadar her hafta yönetim kurulu olarak toplanmaya devam edecek.

  HABER: ARZU SARI

  Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2013-2017 yılında göreve gelen yönetimi, 46’ıncı ve son Meclis toplantısını yaptı. TSO Meclis Salonu’nda yapılan toplantıyı Meclis Başkanı Gökhan Yaman ve Başkan yardımcısı Cavit Demir yönetti.

  BOLU TSO’DA 14 EKİM’DE YENİ DÖNEM BAŞLAYACAK

  Toplantının başlangıcında 14 Ekim 2017’de Odanın seçime gittiğini söyleyerek konuşmasına başlayan Meclis Başkanı Gökhan Yaman, “İlk toplantımızı 16 Temmuz 2013’te yapmıştık. O günden bugüne 46 toplantı yaptık. Ülkemizin o dönemden bu döneme yaşadığı sıkıntılı dönemler oldu. TSO olarak bu dönemlerde duruşumuz hep belliydi. Millet ve vatandı. Ekonomimizde inişler çıkışlar oldu. Yine bu dönemde ‘Ne yapabiliriz’ diye düşünerek aşmaya çalıştık. 14 Ekim’de yeni bir Meclis oluşacak. Şimdiden adaylara başarılar diliyorum. Bizler elimizden geldiğince Odamızı iyi temsil etmeye çalıştık” diye konuştu.

  HİZMET YARIŞINA GİRMEK, SEÇİLMEKTEN DAHA ÖNEMLİ”

  Yapılan yoklamanın ardından söz alan Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, duygusal bir konuşma yaptı. Göreve geldikleri 4 yıllık süre içerisinde her hafta yönetim kurulu, her ay da Meclis toplantılarını düzenli olarak gerçekleştirdiklerini söyleyerek, yönetim ve meclis’te görev alan üyelerle uyum içinde çalıştıklarını ifade etti. Ateş, “Hakkınızı helâl etmenizi istiyorum. Biz görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalıştık. Bize de gösterilen alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Odamızın 3 bin 600 üyesi var ve herkes 14 Ekim’de yapılacak olan seçimlere aday olabilir. Bu bir hizmet yarışıdır. Seçimde hizmet yarışına girmek, seçilmekten daha önemlidir” dedi.

  5.1’LİK BÜYÜMEYİ DEĞERLENDİRDİ…

  Konuşmasında Türkiye’nin 2. Çeyrekte 5.1’lik büyüme oranına ulaşmasını da değerlendiren Ateş, “Biliyorsunuz geçen sene son çeyrekten bir önceki çeyrekte yani 3. Çeyrekte -1.8’i görmüştük. Şuanda 7’lere yakınız. Umut ediyorum son çeyrek 7’nin üzerine çıkar” diye konuştu.

  Meclis Başkanı Gökhan Yaman, Meclis Başkan Yardımcısı Cavit Demir’in yönetiminde toplantı faaliyet raporunun okunması, bir önceki zaptın imzalanması, gelir-gider cetvelinin görüşülmesi ile devam etti.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.