SHARAPOVA TÜRKİYE’YE GELİYOR

TEB BNP PARİBAS TENNİS STARS SERİES'E KATILACAK İSİM BELLİ OLDU

9 Ağustos 2017

  Türkiye Tenis Federasyonu ve Türk Ekonomi Bankası iş birliğiyle kasım ayında gerçekleştirilecek organizasyonun basın toplantısı, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş ve milli tenisçi Çağla Büyükakçay'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

  Basın toplantısında, bu yıl TEB BNP Paribas Tennis Stars Series'e katılacak ismin Rus raket Maria Sharapova olacağı açıklanırken, organizasyonun gerçekleşeceği şehrin ise daha sonra duyurulacağı ifade edildi.

  Sharapova'nın kısa bir videosunun gösterildiği basın toplantısında, Rus raket, "Merhaba Türkiye, ben Maria Sharapova. Sizlere bu yıl kasım ayında düzenlenecek TEB BNP Paribas Tennis Stars Series'te yer alacağımı söylemekten mutluluk duyuyorum. Kasım'da görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

  Kadınlar dünya sıralamasında 21 hafta 1 numarada kalan ve 5 Grand Slam, 35 tekler şampiyonluğu bulunan, eski dünya 1 numarası Maria Sharapova, yasaklı maddeler listesinde yer alan "meldonyum" kullandığı gerekçesiyle tenisten 2 yıl men edilmişti. Rus tenisçinin bu cezası daha sonra 15 aya indirilmişti.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.