BOLU'DAKİ CİNAYETİN ARDINDAN…

ENİŞTESİNİ TÜFEKLE ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINAN ZANLIYA KEŞİF YAPTIRILDI

27 Temmuz 2017

  Bolu'nun Dörtdivan ilçesinde entegre kümes işletmesinde bakıcı olarak çalışan eniştesi Hasan Mitiler'i (36) öldürdüğü gerekçesiyle aranan ve Bolu Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından Kahramanmaraş'ta yakalanan zanlı Hasan A. (35), Bolu'ya götürtüldü.

  Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlıya, cumhuriyet savcısının talimatıyla güvenlik önlemleri altında olayın gerçekleştiği lojmanın önünde keşif yaptırıldı. Hasan A, Mitiler'i dövmek ve gözünü korkutmak için yanında getirdiği tüfekle ayağından vurmak için olay yerine gittiğini savunarak, olayların hızlı bir şeklinde geliştiğini ve Mitiler'i açtığı ateş sonucundan başından vurarak öldürdüğünü itiraf etti.

  Daha sonra olay yerinden otomobille uzaklaştığını anlatan şüpheli, olay yerinin yakınlarında bulunan göletin yanında durduğunu ve tüfeği gölete attığını ifade etti.Tüfeği attığı yere getirilen Hasan A, eline verilen tahtayla tüfeği hangi alana ve ne kadar uzaklığa attığını gösterdi.

  Bunun üzerine Kocaeli ve Zonguldak Emniyet Müdürlüğü Su Altı Polis Dalgıçları, dedektör yardımıyla sazlık alan ve gölet içerisinde tüfeği aramaya başladı.

  Bolu'nun Dörtdivan ilçesinde, entegre kümes işletmesinde bakıcı olarak çalışan Hasan Mitiler (36), önceki gün sabah saatlerinde, kaldığı lojmanın önünde av tüfeğiyle açılan ateş sonucu hayatını kaybetmiş, Mitiler'i öldürdüğü iddiasıyla kayınbiraderi Hasan A, önceki gün Kahramanmaraş'ta yakalanmıştı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.