MARMARİS’TE OTELDE REZERVASYON SKANDALI

BAYRAM İÇİN REZERVASYON YAPTIRAN ÇOK SAYIDA TATİLCİ SOKAKTA KALDI 1 ODA 5 KİŞİYE SATILMIŞ VE BİN KİŞİ İÇİN REZERVASYON ALINMIŞ

24 Haziran 2017

  Türkiye’nin çeşitli illerinden çok sayıda kişi Ramazan Bayramı tatilini geçirmek için, Marmaris’te bir otelden telefonla her şey dahil kişi başı 95 lira ödeyerek rezervasyon yaptırdı.

  Sabah saatlerinde İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Ordu ve Diyarbakır’dan giden 50’ye yakın tatilci otele giriş yaptırmak için resepsiyona başvurduğunda büyük bir şokla karşılaştı.

  Tüm odaların dolu olduğunu öğrenen tatilciler, otel yönetimiyle görüşmelerine rağmen sonuç alamayınca 155 polis ihbar hattını aradı. Olayı öğrenen Güney Ege Turistik Otelciler Birliği Müdürü Cahit Sarıbey, otele gelerek çalışanlar ve mağdur tatilcilerle görüştü.

  Yapılan görüşmelerde bir odanın 5 kişiye satışı yapıldığı ve bayram süresince yaklaşık bin kişinin otele giriş yapmasının beklendiği öğrenildi. Ayrıca Eylül ayı ortasına kadar her şey dahil cazip fiyatlara binlerce satış yapıldığı öğrenildi. Polis, telefon ve internet ile satışı gerçekleştirdiği iddia edilen otel işletmecisi S.G.’nin bulunması için çalışma başlattı.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.