BU ÇOCUKLAR TRAMVAYDA UNUTULDU

ANNENİN BİR ANLIK DALGINLIĞI ÇOCUKLARI TRAMVAYDA BIRAKTIRDI

23 Haziran 2017

  Konya’da annelerinin dalgınlığı sonucu hareket eden tramvayda kalan iki küçük kardeş polis ekiplerince annelerine teslim edildi.

  3 çocuk annesi R.Ş., en küçük çocuğu ve 8 yaşındaki oğlu ile 5 yaşındaki kızını alarak tramvaya bindi. Şehir merkezi istikametine seyir halinde olan tramvay Medaş olarak adlandırılan durağa gittiğinde küçük çocuğunu yanına alarak tramvaydan indi.

  Annelerinin bir anlık dalgınlığıyla kapısı kapanan ve hareket eden tramvayda kalan 8 yaşındaki erkek ile 5 yaşındaki kız çocuğu ağlamaya başladı. Bunun üzerine tramvayda bulunan vatandaşlar tarafından bir sonraki durakta indirilen çocuklar, annelerinin indiği durağa götürüldü. Burada çocukların annelerini göremeyen vatandaşlar, polisi arayarak tramvayda iki çocuğun unutulduğu ihbarda bulundu.

  Durakta annelerini beklerken ağlayan iki kardeşi sakinleştirmek için çevrede toplananlar, cep telefonundan açtıkları oyunla çocukları oyalamaya çalıştı.

  Bir vatandaş ise üzerindeki ceketi çıkararak üşümemesi için 5 yaşındaki kız çocuğuna giydirdi. Bu sırada 8 yaşındaki erkek çocuk başından geçenleri vatandaşlara anlattı.

  “Biz tramvayda kaldık. Herkes tramvayı açmaya çalıştı, açamadı. Sonra biz gidince annem de peşimizden gelmiş. Şimdi ben buraya geldim, annem gitmiş" diyerek ağlamaya başladı. Çocuklar vatandaşlar tarafından olay yerine gelen polis aracına bindirildi”

  İki çocuğunun içinde olduğu tramvayın peşinden gittiği öğrenilen annenin polis ekiplerinin kendisini aramasıyla olay yerine geldi.

  Polis aracında bekleyen çocuklar annelerine teslim edildi. Büyük korku yaşayan iki kardeş annelerine sarılarak evlerinin yolunu tuttu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.