Muhtar Akgül Belediye Çalışanlarına İftar Verdi

Köroğlu Mahallesi Muhtarı Abdullah Akgül, Ramazan ayı nedeniyle Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, daire müdürleri ve tüm mahalle muhtarlarına iftar yemeği verdi.

8 Haziran 2016
Muhtar Akgül Belediye Çalışanlarına İftar Verdi

  Ramazan Ayının kutlandığı yemekte ilk olarak konuşma yapan Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı aynı zamanda Seyit Mahallesi Muhtarı İlhami Otacıoğlu; “Ramazan ayı hepimize kutlu olsun. Bu mübarek günlere bizi kavuşturan Rabbimize şükürler olsun” diyerek yapılan duaların kabul olmasını niyaz etti.

  BU AY Kİ MUHTARLAR TOPLANTISI İFTARLA BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİ

  Ardından bir konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise “Her ay düzenli olarak muhtarlarımızla bir araya geliyor ve istişarelerde bulunuyoruz. Ramazan vesilesiyle bu ay ki toplantımızı iftarda gerçekleştirdik. Öncelikle Ramazan Ayının tüm İslam alemine rahmet bereket getirmesini diliyorum. Sizler mahalle muhtarları olarak belediyenin gözü kulağısınız. Nerde bir eksiklik varsa bizlere bildirmeniz, mahallenizde yapılan çalışmaların hem daha seri hem daha sağlıklı olmasını sağlar. Biliyorsunuz ki üst yapı çalışmalarında çok yol kat ettik. Kurduğumuz şantiye ile kendi malzemesini üreten bir belediye haline geldik.  Kaldırımları döşediğimiz kaldırım taşlarını, kolektör hattında kullandığımız beton büzleri artık kendimiz üretiyoruz. Bunu hep beraber yaptık. Şimdi daha kaliteli daha uzun vade dayanıklı taş üretmeye başlayacağız” dedi.

  Konuşmaların ardından iftar yemeği düzenleyen Köroğlu Mahallesi Muhtarı Abdullah Akgül’e Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından teşekkür plaketi verildi. Emine SAÇIK

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.